Hľadáme ženu do domácnosti do Nemecka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 5 rokov pred

JUDr. Lukáš Mikolaj tel.: +421915863666

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hľadáme ženu do domácnosti do Nemecka

Pracovná náplň: K staršiemu 60-ročnému pánovi hľadáme milú ženu do domácnosti, ktorá by mu pomohla s upratovaním, varením, nakupovaním a robila by mu spoločnosť.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Nemecký jazyk: komunikatívna úroveň (základy nepostačujú).
Životopis v nemeckom jazyku s fotkou tváre.

Pracovné výhody : – ubytovanie: zadarmo – strava: zadarmo – možnosť zdokonaliť sa v nemeckom jazyku a spoznať novú krajinu,

Informácie pre záujemcu:
Práca na slovenskú živnosť. Dlhodobá spolupráca: minimálne 4 mesiace a viac. Dovolenka: po dohode. Plat: 1000 €.

Kontakt : JUDr. Lukáš Mikolaj tel.: +421915863666
Okres : okres Trenčín

Obchodné meno: BM WORK AGENCY, spoločnosť s ručením obmedzeným
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36840084
Internetová adresa: www.bmagency.sk
Telefón: 0915863666

Charakteristika:

Personálna a vzdelávacia agentúra.

Adresa:

Kuzmányho 7/717
91101 Trenčín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Palackého 11 91101