Manipulant

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Malacky
  • Uverejnené 5 rokov pred

Dobroslava Mistecká personalistka/mzdová účt. tel.: +421343246537

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: pomocné práce pri výrobe káblových zväzkov
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 459 do 516 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : práca s výhľadom na pracovný pomer na dobu neurčitú dochádzkový bonus zamestnanecké benefity doprava zabezpečená príspevok na dopravu,
Kontakt : Dobroslava Mistecká personalistka/mzdová účt. tel.: +421343246537
Okres : okres Malacky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47036885
Internetová adresa: PersonalSlovakia@griller.at
Telefón: +421343246537

Spoločnosť Gebauer & Griller s hlavným sídlom vo Viedni viac ako 70 rokov patrí k popredným dodávateľom káblov a káblových zväzkov pre automobilový a medzinárodný priemysel na výrobu výťahov.Výrobný závod GG Cables and Wires Slovakia s.r.o. vo Veľkých Levároch je zameraný na konfekciu káblových zväzkov pre výťahové systémy.

Adresa:

Veľké Leváre 1113
90873 Veľké Leváre
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Veľké Leváre okres Malacky Veľké Leváre 1113 90873