Zberač špargle

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 4 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zberač špargle

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
Professional experience: • Harvesting asparagus outside in the field – minimum2 seasons • Communicative English is a plus Language knowledge Language Level Other relevant requirements: • driving license is needed, • motivation to work.

Pracovné výhody : Gross salary (22 years) € 9.43 per hour Gross salary (23 years and older) € 9.43 Per hour Extra salary information 21 jaar 90% 20 jaar 80% 19 jaar 70% 18 jaar 60% Extras provided (Accommodation – 89,5 € brutto /week Insurance – 22,40 € / week Period of employment 2-3 months Number of hours per week: Depends on weather,