pracovník/čka kontroly 3D

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Martin
  • Uverejnené 5 rokov pred

Marcela Holotíková, pers.odd. tel.: 043/4010608

Ponúkame pracovnú pozíciu : pracovník/čka kontroly 3D

Pracovná náplň: Práca na meracom stroji DEA Global, kontrola výrobkov (AL odliatkov), príprava kontrolných plánov, príprava analýz a evidencia výsledkov, vypĺňanie výrobných záznamov. Identifikovanie a zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobe, sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti. Záujemci posielať stručné životopisy na e-mail: holotikova@compel.sk. Termín pohovoru bude dohodnutý s každým uchádzačom individuálne.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 18:00 do 06:00 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba; strojársky;Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

PC-DMIS
Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

čítanie technickej dokumentácie – výkresov, technické myslenie, samostatnosť,práca na DEA Global Performance, vytváranie meracích protokolov, používanie meradiel, zmysel pre kvalitu, chuť učiť sa

Pracovné výhody : gastrolístky v hodnote 3,00€,
Kontakt : Marcela Holotíková, pers.odd. tel.: 043/4010608
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: COMPEL AS s.r.o.
IČO: 31605907

Adresa:

Československej armády 10120, Martin, 03601

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Československej armády 10120 03601