pracovník kontroly

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Martin
  • Uverejnené 5 rokov pred

Marcela Holotiková tel.: 043/4010608

Ponúkame pracovnú pozíciu : pracovník kontroly

Pracovná náplň: kontrola vyrobených hlinikových odliatkov (vizuálna, mechanická), práca s meradlami, príprava kontrolných plánov, príprava analýz a evidencia výsledkov, vypĺňanie výrobnývh záznamov, identifikovanie a zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobe, sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti záujemci posielať životopisy na e-mail: holotikova@compel.sk
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 18:00 do 18:00 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : za hodinu od 3,37 €

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : gastrolístky v hodnote 3 €,
Kontakt : Marcela Holotiková tel.: 043/4010608
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: COMPEL AS s.r.o.
IČO: 31605907

Adresa:

Československej armády 10120, Martin, 03601

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Československej armády 10120 03601