operátor zlievarenského tlakového lisu

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Martin
  • Uverejnené 5 rokov pred

Marcela Holotíková, pers.odd. tel.: 043/4010608

Ponúkame pracovnú pozíciu : operátor zlievarenského tlakového lisu

Pracovná náplň: obsluha vysokotlakového lisu na prevádzke Zlieváreň (automatizovaný stroj – len obsluha, nezasahuje sa do programu), výroba hlinikových odliatkov pre automobilový priemysel (uvítame uchádzačov s praxou – operátor), vhodné je ukončené vzdelanie so zameraním na strojárstvo, životopis zasielať na e-mail: holotikova@compel.sk termín pohovoru bude s každým uchádzačom dohodnutý individuálne
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : za hodinu od 2 €

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba; ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : gastrolístky v hodnote 3,00€,
Kontakt : Marcela Holotíková, pers.odd. tel.: 043/4010608
Okres : okres Martin

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: COMPEL AS s.r.o.
IČO: 31605907

Adresa:

Československej armády 10120, Martin, 03601

Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin Robotnícka 14 03601