Elektrikár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bojnice
  • Uverejnené 5 rokov pred

Zuzana Čierniková tel.: +421465439299

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrikár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: elektromontážne práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 7:00 do 15:30
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Elektrotechnika;Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Ďalšie požiadavky:

Vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. minimálne § 22
anglický alebo nemecký jazyk výhodou
SCC / VCA certifikát výhodou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Zuzana Čierniková tel.: +421465439299
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOTRACO s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36316822
Telefón: 0465431143

SLOTRACO s r.o. poskytuje široký sortiment svojich činností vykonávaných špičkovými odborníkmi vo svojej oblasti: silnoprúdová elektrotechnika do 440kV /trafostanice, rozvodne, vzdušné a káblové rozvody/, montáž, oživenie a uvedenie do prevádzky, opravy, údržba, záručný a pozáručný servis el.zariadení do 110 kV, odborné revízie a skúšky elektrických zariadení, dozorovanie a riadenie stavieb a poradenská činnosť, projekčná činnosť, výroba elektrických rozvádzačov do 1000V a 2500A, vrátane kompenzácie účinníku, realizácia fotovoltických elektrární, konzultačná a realizačná činnosť pre zníženie spotreby elektrickej energie, priama zahranično-obchodná činnosť a zastupovanie spoločností na zahraničných i domácom trhu, outsourcing údržby a prevádzky elektro.

Adresa:

Kolonáda Bojnice 944
97201 Bojnice
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bojnice okres Prievidza Kolonáda Bojnice 944 97201