Automechanik/Autoelektrikár – Bratislava

AAA Nábor tel.: +421268268910 fax: +421268268951

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik/Autoelektrikár – Bratislava

Pracovná náplň: Baví Vás práca s autami? Poznáte ich do najmenších detailov a dokážete ich opravovať? Príďte k nám robiť to, čomu rozumiete a čo Vás baví do stabilnej spoločnosti s profesionálnym zázemím. – oprava, údržba a servis motorových vozidiel – mechanické prípadne elektrikárske práce – dodržiavanie stanovených technologických postupov

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme:
– prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky je podmienkou
– organizačné schopnosti
– flexibilita a komunikatívnosť
– vysoké pracovné nasadenie
– skúsenosti ako autoelektrikár so slaboprúdom veľkou výhodou

Pracovné výhody : – zaujímavá, rôznorodá práca – pracovná zmluva na dobu neurčitú – priateľský kolektív – zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už takmer 20 rokov,
Kontakt : AAA Nábor tel.: +421268268910 fax: +421268268951
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35858699
Telefón: 0268268921

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 20 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu ojazdených automobilov v strednej Európe. Na Slovensku má spoločnosť 11 pobočiek a stále rastieme…

Adresa:

Panónska cesta 39
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Panónska cesta 39 85104