Vodič, strojník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

Jarmila Šlapáková MTZ manager tel.: +421317020190 fax: +421317020190

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič, strojník

Pracovná náplň: Obsluha nákladných vozidiel Obsluha strojov – strojnícky preukaz skupiny 9, 15 (5 – výhoda) Vykonávanie opráv, údržby prideleného stroja Kontrola technického stavu vozidiel Vypisovanie záznamov o prevádzke vozidla, stroja

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Stavebníctvo;Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B
Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

flexibilita
lojalita
aktívny prístup k práci

Pracovné výhody : stravné lístky ubytovanie v hodnote 3 € na noc,
Kontakt : Jarmila Šlapáková MTZ manager tel.: +421317020190 fax: +421317020190
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GEO INDUSTRIA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46510281
Internetová adresa: office@geoindustria.sk
Telefón: +421317020190

Špecializujeme sa na odstraňovanie nánosov piesku a štrkopiesku pri údržbe vodných tokov, čistenie brehov a dna riek, jazier a nádrží, takisto poskytujeme služby v poľnohospodárstve, lesníctve a poľovníctve. Okrem spomínaných oblastí pôsobíme aj ako stavebná firma, poskytujúca kompletnú škálu stavebných prác, od prípravných (výkopových, búracích) prác, cez dokončovacie, interiérové, či exteriérové, až po kompletnú výstavbu budov. Naše služby môžeme poskytnúť aj v oblasti prepravy, či recyklácie stavebného materiálu.

Adresa:

Pažitná 1015/25
92601 Sereď
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Pažitná 1015/25 92601