Projektový manažér

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Lívia Chovancová personálny špecialista tel.: +421918735653

Ponúkame pracovnú pozíciu : Projektový manažér

Pracovná náplň: Koordinácia pri zavádzaní a rozbehu novej výrobnej linky železničných koľajových vozidiel vyrábaných podľa požiadaviek EN 15 085 určených pre Európske trhy, certifikácia.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore hutníctvo železa a ocele

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – vysoká: C1 a C2
ruský – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

znalosť noriem a štandardov pre výrobu železničných vagónov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Lívia Chovancová personálny špecialista tel.: +421918735653
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TATRAVAGÓNKA a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31699847
Telefón: 0527111111;7112621

Strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nákladných vagónov a podvozkov. Patríme medzi najväčších výrobcov a dodávateľov nákladných železničných vagónov v rámci Európy.

Adresa:

Štefánikova 887/53
05801 Poprad
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Štefánikova 887/53 05801