Pracovník call centra – obchodník v Spišskej Novej Vsi

Ing. Marián Pugel tel.: +421902715692

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník call centra – obchodník v Spišskej Novej Vsi

Pracovná náplň: • aktívne vyhľadávanie, oslovenie a komunikácia so zákazníkmi s dôrazom na projekt www.zoznamy.sk (KLIKNI, NÁJDI a CHOĎ) s mobilnou aplikáciou a bezplatnou navigáciou (priamy predaj služieb) • tvorba a správa zákazníckych databáz v internom informačnom systéme spoločnosti • plnenie obchodných plánov • práca prevažne po telefóne

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• chuť pracovať a dosahovať stanovené ciele
• orientácia na výsledky
• príjemné a prirodzené vystupovanie
• samostatnosť
• bezúhonnosť

Pracovné výhody : • výnimočné produkty, mimoriadne zaujímavé pre zákazníkov (cenou aj obsahom) • motivujúce finančné ohodnotenie • dlhodobá spolupráca • práca v kancelárii v Spišskej Novej Vsi • benefity za dosiahnuté výsledky • pre najlepších pobyty v USA (realizované prostredníctvom našej pobočky v Severnej Karolíne),

Termín výberového konania:
23. 7. 2014
Informácie pre záujemcu:
Vybraných uchádzačov oslovíme telefonicky, alebo mailom a pozveme na výberové konanie.

Kontakt : Ing. Marián Pugel tel.: +421902715692
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Pathox Services s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46397281
Internetová adresa: www.pathox.sk
Telefón: 0902715692

Pathox Services s.r.o. pôsobí už viac ako 16 rokov v oblasti internetových služieb. Ponúkame „na mieru šité“ internetové riešenia, internetový marketing a tvorbu firemnej identity. Aktuálne realizujeme cez naše ZOZNAMY.SK (www.zoznamy.sk), čo je jedinečný portál 21 profesných zoznamov, výnimočný projekt na trhu KLIKNI – NÁJDI – A CHOĎ ! Našimi exkluzívnymi partnermi sú Asociácia súkromných lekárov (pre ZoznamLekarov.sk) a Asociácia nemocníc Slovenska (pre ZoznamNemocnic.sk), ale aktívne spolupracujeme aj s ďalšími partnermi, ako sú napr. SITA, Google a iní. Pathox …..stránky, ktoré vás ukážu…http://zoznamy.sk/, http://locator.sk/, http://pathox.com/.

Adresa:

Ostrovského 1
04001 Košice-Juh
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Duklianska 7744 05201