Stavbyvedúci – majster stavebnej výroby

Adriana Matušová manažér predaja tel.: +421911360374

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavbyvedúci – majster stavebnej výroby

Pracovná náplň: organizácia stavebnej výroby, koordinácia prác na stavbe, zodpovednosť za kvalitu realizovaných prác.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť praktické myslenie iniciatívnosť trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

flexibilita, schopnosť riešiť vzniknuté problémy

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
vhodných zamestnancov budeme kontaktovať telefonicky, prípadne e-mailom

Kontakt : Adriana Matušová manažér predaja tel.: +421911360374
Okres : okres Považská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: THERMOINVEST SLOVAKIA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36343609
Internetová adresa: www.thermoinvest.sk
Telefón: 0911360374

Charakteristika:

www.thermoinvest.sk

Adresa:

kpt. Nálepku 346/1
01701 Považská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica kpt. Nálepku 346/1 01701