Pomocný pracovník v šijacej dielni

Anna Straková konateľ tel.: +421905415371

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník v šijacej dielni

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 12:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

– voľné pracovné miesto je určené len pre občana so ČID a ZPS ZŤP nad 70%, práca sa vykonáva v sede aj v stoji

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Anna Straková konateľ tel.: +421905415371
Okres : okres Partizánske

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GOLD MÓDA s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46005412
Telefón: 0387491182

Charakteristika:

Výroba pracovných odevov

Adresa:

Moyzesova 417/14
95801 Partizánske
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Partizánske okres Partizánske Moyzesova 417/14 95801