Žeriavnik / strojník autožeriavu a auta s mech. rukou

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hniezdne
  • Uverejnené 5 rokov pred

Jozef Osvald tel.: 0904312987

Ponúkame pracovnú pozíciu : Žeriavnik / strojník autožeriavu a auta s mech. rukou

Pracovná náplň: Žeriavnik / strojník autožeriavu AD20 a 40t autožeriavu a auta s mechanickou rukou na území SR.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Jozef Osvald tel.: 0904312987
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Osvald
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 41986113
Telefón: 0904312987

Ponúkam služby autožeriavmi, autami s mechanickými rukami a traktorbagrom JCB.

Adresa:

Hniezdne 368
06501 Hniezdne
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Hniezdne okres Stará Ľubovňa Hniezdne 368 06501