Pomocný pracovník-ťažká fyz.práca – Nehéz fizikai munka

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 4 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník-ťažká fyz.práca – Nehéz fizikai munka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

základná škola
– min.8 általános végzettség, szakmunkás – egészségügyi alkalmasság – folyamatos munkarend vállalása – jó fizikum – monotonitástűrés Előny: targoncavezetői engedély, darukezelő-homlokrakodó jogosítvány

Pracovné výhody : – hosszútávú, stabil munkahely – szakmai fejlődés lehetősége – ingyenes vállalati autobuszjárat /Komárno, Marcelháza/ Cafeteria 8000 HUF   próbaidő után, szép kártya 8400 HUF netto – barátságos, kollegiális környezetben nagy, dinamukusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka -30% műszakpótlék 18.00 és 6.00 között +10% jelenléti bónusz a ledolgozott órák után +0-10%teljesítmény bónusz,