Mechanik – Mechanikus karbantartó

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 4 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mechanik – Mechanikus karbantartó

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
– középfokú műszaki végzettség – legalább 3 év mechanikai karbantartási tapasztalat – folyamatos több műszakos munkarendben való munkavégzés – legalább egy vállalatirányítási rendszer /ERB/ felhasználói ismerete /IFS rendszer ismerete előny/ – Microsoft Office /Excel, Word/ felhasználói szintű ismerete – erős felelősségtudat a rábízott berendezések, termékek és folyamatok terén – angol vygy lengyel nyelvismeret – pontosság, pro-aktivitás, analitikus gondolkodás, eredmény orientáltság
mostatný používateľ
poľský – B1 Samostatný používateľ

Pracovné výhody : – stabil munkalehetőség és szakmai feljődési lehetőséget a dinamikusan fejlődő cég csopotban,