Predajca motorových vozidiel

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košice-Juh
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Magdaléna Bardiovská riaditeľ ĽZ tel.: +421905348801

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca motorových vozidiel

Pracovná náplň: Predaj osobných a úžitkových vozidiel, oslovovanie nových klientov, príprava cenových ponúk.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 8:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Mzda podľa dosiahnutých výsledkov, dohodnuté percentá z dosiahnutej marže .,
Kontakt : Ing. Magdaléna Bardiovská riaditeľ ĽZ tel.: +421905348801
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TEMPUS GROUP a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36199362
Telefón: 0556841870

Skupina Tempus je dlhodobým lídrom v oblasti služieb motorizmu a dopravy na Slovensku. Svoju činnosť v tejto oblasti odštartovala v roku 1993, kedy začala budovať širokú sieť spoločností pôsobiacich v motoristickom svete. Tento komplex dnes v rámci celej skupiny predstavuje mobilitu pod jednou strechou pre viaceré segmenty klientov a nonstop popredajnú starostlivosť.

Adresa:

Železiarenská 49
04015 Košice-Šaca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Juh okres Košice Rastislavova 110 04011