Montážny pracovník

  • dohoda o vykonaní práce
  • okres Šaľa
  • Uverejnené 5 rokov pred

Emília Bučeková tel.: +421917858152

Ponúkame pracovnú pozíciu : Montážny pracovník

Pracovná náplň: – operátor vo výrobe, – skrutkovanie a montáž drobných súčiastok, – lepenie fólii na plastové komponenty, – hodinová mzda 3,10 eur/hod v čistom – bez ubytovania a dopravy, – práca na dve zmeny (denná/nočná). PRE UBYTOVANÝCH: – hodinová mzda 2,20 eur/hod v čistom – možnosť veľkého množstva nadčasov záujemcovia sa môžu registrovať na tel. č. : 0917858152, 0915713062
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 100
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 600 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Emília Bučeková tel.: +421917858152
Okres : okres Šaľa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: KRYŠTOF s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45262624
Telefón: +421917858152

Obchodná spoločnosť. Zabezpečujeme pre svojich klientov: • pomocné práce vo výrobe, baliace služby, • manipulácia s tovarom, • výroba jednoduchých výrobkov, • montáž a kompletizáciu výrobkov, • recruiting, headhunting. Spolupracujeme s agentúrou práce Partner4you, s.r.o

Adresa:

Hlavná 8
90029 Nová Dedinka
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Šaľa okres Šaľa Veča 20 92703