Administratívny pracovník – len ŠTUDENTI – Banská Bystrica

  • dohoda o brigádnickej práci študentov
  • Banská Bystrica
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Kamila Hrnečková tel.: +421905670348

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník – len ŠTUDENTI – Banská Bystrica

Pracovná náplň: – pomocné administratívne práce, – registrácia životopisov, – sťahovanie životopisov, – práca počas leta, – udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Pracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 2,1 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – elementárna
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– chuť učiť sa nové veci,
– bezchybný pravopis,
– iniciatívnosť,
– trpezlivosť,
– spoľahlivosť,
– empatia,
– komunikatívnosť,
– ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).

Pracovné výhody : – profesionálne pracovné prostredie, – priateľský tím, – zaujímavé finančné ohodnotenie, – perspektívne zamestnanie v rastúcej spoločnosti, – možnosť spoluvytvárať úspechy a rozvoj spoločnosti a tým sa plne profesionálne rozvíjať, – mladý kolektív.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pracovný pohovor

Kontakt : Ing. Kamila Hrnečková tel.: +421905670348
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46004441
Internetová adresa: www.atena.sk
Telefón: 0948113288

Spoločnosť ATENA – PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá sprostredkovaním práce žiadateľom prevažne z krajín strednej a východnej Európy pre zahraničných zamestnávateľov do celej Európy. Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám a spoločnostiam v celej Európe komplexné služby na trhu práce, spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí. Víziou spoločnosti je tak stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Adresa:

Komenského 1207/13
05001 Revúca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Námestie SNP 14 97401