Frézar na 3-osej CNC fréze Depospeed/MC 100 VA

Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940

Ponúkame pracovnú pozíciu : Frézar na 3-osej CNC fréze Depospeed/MC 100 VA

Pracovná náplň: Ponúkame prácu CNC FRÉZAROM, ktorí majú prax s kusovou alebo zákazkovou výrobou a ovládajú programovací systém Heidenhain. ——————————————————————————- Voľné pozície sú na 3-osej fréze DEPOSPEED a MC 100 VA ——————————————————————————- Náplň práce : – obrábanie zvarencov a obrobkov – ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie – frézovanie súčiastok na zariadení s CNC riadením, s možnosťou zásahu obsluhy do programu stroja bez presnosti programátora – viazanie a manipulácia s bremenami pomocou dráhového žeriavu – tvorba CNC programov v operačnom systéme Heidenhain ——————————————————————————-

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

– skúsenosti s prácou na 3-osích CNC strojoch min. 3 roky
– skúsenosti s kusovou výrobou
– ochota pracovať v dvoj – trojzmennej prevádzke
– ovládanie programovacieho systému Heidenhain

Pracovné výhody : Pridajte sa k nám a okrem stabilnej práce v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, získajte ďalšie výhody: – 13. + 14. plat, – extra príplatky za nadčasy, nočné zmeny, víkendy a sviatky, – sociálne výpomoci, sociálne pôžičky, – nadštandardné poistenie pracovných úrazov, – podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills, – adaptačné programy, – finančné príspevky na rekreácie, – firemné a športové podujatia, zájazdy – zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.,
Kontakt : Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MATADOR Industries, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31632301
Internetová adresa: www.matador-group.eu
Telefón: +421905821940

Poskytujeme komplexné, vysoko kvalitné riešenia v troch špecifických oblastiach: všeobecné strojárstvo, priemyselná automatizácia a výroba lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel, ako aj pre ďalšie priemyselné odvetvia.

Adresa:

Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 1 01841