Obrábač kovov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Dušan Pauliček riaditeľ tel.: +421377723047

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obrábač kovov

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: obsluha CNC frézy, resp. sústruhu

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Pracovné výhody : sociálna istota, dlhodobý PP, nadštandardné pracovné prostredie,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pohovor

Kontakt : Ing. Dušan Pauliček riaditeľ tel.: +421377723047
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: METALTRADE NITRA, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36548855
Telefón: 0377723047

Charakteristika:

CNC obrábanie

Adresa:

Murgašova 8
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Murgašova 8 94901