Autorizovaný bezpečnostný technik, technik PO

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prievidza
  • Uverejnené 5 rokov pred

Juraj Kukučka konateľ spoločnosti tel.: +421911400599

Ponúkame pracovnú pozíciu : Autorizovaný bezpečnostný technik, technik PO

Pracovná náplň: – vykonávanie činností bezpečnostného technika a technika PO v zmluvných spoločnostiach – vypracovávanie a vedenie dokumentácií BOZP a PO – vykonávanie školení v uvedených oblastiach – vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnosti – vyšetrovanie pracovných úrazov – zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi Uchádzač do 29 rokov, vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie ÚPSVaR aspoň 3 mesiace.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika výhoda, nie podmienka
– znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem
– zodpovednosť
– profiremnosť

Pracovné výhody : – práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve – motivujúce platové hodnotenie – možnosti rozvíjania individuálnych zručností a podpora kariérneho rastu – zaujímavý sociálny program – služobné motorové vozidlo na súkromné účely,
Kontakt : Juraj Kukučka konateľ spoločnosti tel.: +421911400599
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JKBOZ s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44253516
Internetová adresa: www.jkboz.sk
Telefón: 0911400599

Charakteristika:

bezpečnostnotechnické služby

Adresa:

Nováckeho 4/A
97201 Prievidza
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Nováckeho 4/A 97101