Manipulant vo výrobe v drôtovni Sládkovičovo (VZV)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Roland Filo vedúci náborového oddelenia tel.: +421905594302 fax: 0915572185

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant vo výrobe v drôtovni Sládkovičovo (VZV)

Pracovná náplň: Manipuluje s cievkami poloproduktu, hotovou výrobou a s pomocnými materiálmi (páskuje, lisuje cievky), obsluhuje pomocné zariadenia, vykonáva drobné manipulačné práce, informuje majstra o vzniknutých problémoch a pri odovzdávaní zmeny kolegu o priebehu výroby na svojej zmene; Pracuje v súlade s platnou dokumentáciou.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 6:00 do 14:00 trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 600 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Je potrebné mať osvedčenie na vysokozdvižné motorové vozíky s pákovým riadením (E), skúsený vodič, oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ, spoľahlivosť, dodržiavanie pracovnej disciplíny, zodpovednosť, pracovitosť, svedomitosť. Práca je vhodná pre mužov vzhľadom na fyz.záťaž, vyhovujúci zdravotný stav pre rizikovú prácu v kategórii 3 (hluk), fyzická kondícia, práca na 3 zmeny v režime 6:00–14:00, 14:-22:00, 22:00 – 06:00, po-pia,

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Roland Filo vedúci náborového oddelenia tel.: +421905594302 fax: 0915572185
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PERSONÁLNY SERVIS – EUROTRADE – SK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36265403
Internetová adresa: www.pseurotrade.sk
Telefón: 0905594257

PERSONÁLNY SERVIS – EUROTRADE – SK s.r.o., spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti. Navštívte nás na www.pseurotrade.sk Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa:

Drevená 888
92401 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Drevená 888 92401