Finančný manažér

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 5 rokov pred

Katarína Mošaťová Agentúrna riaditeľka tel.: +421919405773

Ponúkame pracovnú pozíciu : Finančný manažér

Pracovná náplň: Riadenie obchodnej skupiny ( cca 5-7 ľudí),nastavovanie produkčných plánov , sledovanie a vyhodnocovanie plnenia produkčných plánov v zverenej oblasti, reporting, akvizičná činnosť.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 18:00 delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
analytické myslenie spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
motivovanie ľudí
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov

Pracovné výhody : Flexibilný pracovný čas, práca v mladom kolektíve, možnosť karierného rastu.,
Kontakt : Katarína Mošaťová Agentúrna riaditeľka tel.: +421919405773
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31351026
Telefón: 0259275111

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe. Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov. Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Adresa:

Grösslingová 77
82468 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Chrenovská ulica 30 94901