Ručný balič, plnič

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Gáň
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: +421 313216 254

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ručný balič, plnič

Pracovná náplň: operátorky výroby – balič/ka. jednoduchá manipulácia s drobným tovarom, práca na baliacej linke, skenovanie tovaru. VK ja na ÚPSVaR Galanta, Staničná 5 dňa 6.8.2014 o 13.00 hod.2. posch. zasadačka úradu
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 14:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : mesačne od 475 do 600 €

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Pracovné výhody : vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt : tel.: +421 313216 254
Okres : okres Galanta

Obchodné meno: Green Integrated Logistics (Slovakia) s.r.o.,
IČO: 35914190

Adresa:

Panenská 21, Bratislava-Staré Mesto, 81103

Adresa zamestnávateľa : Gáň okres Galanta Gáň 318 92401