Ošetrovateľ hovädzieho dobytka, oviec, kôz

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Banská Belá
  • Uverejnené 5 rokov pred

Oľga Halajová konateľ tel.: +4210903706063 fax: 0456933295

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ošetrovateľ hovädzieho dobytka, oviec, kôz

Pracovná náplň: Kŕmenie zvierat, ošetrovanie zvierat, čistenie maštale, nočné stráženie, pomocné práce v živočíšnej výrobe.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 6:00 do 14:30 jednozmenný pracovný režim áno áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Oľga Halajová konateľ tel.: +4210903706063 fax: 0456933295
Okres : okres Banská Štiavnica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AGRO BELÁ, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36050610
Telefón: 0456933295

Charakteristika:

poľnohospodárstvo

Adresa:

Na Mária šachtu 4
96901 Banská Štiavnica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Belá okres Banská Štiavnica Banská Belá 191 96615