Kuchár/ka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bojnice
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Dana Hagarova riaditelka tel.: +421915758065

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár/ka

Pracovná náplň: • Príprava a varenie jedál – studená a teplá kuchyňa, • dodržiavanie hygieny pri príprave jedál a pravidiel HCCP.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore mäsiar kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár a čašník (servírka);Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár, čašník; kuchárka, servírka
spoľahlivosť

Pracovné výhody : – Ubytovanie (v hotelovej časti), – práca v mladom, kreatívnom kolektíve, – možnosť profesionálneho rastu, – pracovné oblečenie, – strava, – benefity, vstupy do fitness, kardio centra zvýhodnené používanie relax služieb a športovísk.,
Kontakt : Ing. Dana Hagarova riaditelka tel.: +421915758065
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SPORT HOTELING, spol. s r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36305367
Internetová adresa: www.hotelbojnice.sk
Telefón: 0465430241

Hotelová spoločnosť SPORTHOTELING s.r.o. prevádzkuje hotelový komplex Hotel Športcentrum Bojnice *** zameraný na firemnú klientelu, návštevníkov a športové kolektívy. Pre firemnú klientelu poskytuje služby kongresovej turistiky, školenia, teambuilding, teamspirit, benefičné baličky pre zamestnancov, športové firemné hry, firemné eventy. Pre návštevníkov poskytuje ubytovacie, gastronomické a wellness služby spolu s pestrým počtom balíkov služieb spojených s využitím služieb Bojnického zámku, ZOO Bojnice, kúpeľov Bojnice a iných atrakcií. Pre športovú klientelu poskytuje služby pre kvalitné športové sústredenia, kondičné, herné a rekondičné kempy a tábory v dobre vybavených krytých a otvorených športovísk pre 15 športových odvetví. Viac informácií o hoteli na stránke spoločnosti: www.hotelbojnice.sk

Adresa:

Hviezdoslavova 3
97101 Prievidza
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bojnice okres Prievidza Hotel Sportcentrum *** 97201