Predavač

Ľudovít Mayer Vedúci predajne tel.: +421902123123

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač

Pracovná náplň: Predavač a poradenstvo v oblasti voda, plyn, kúrenie.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 500 do 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Odolnosť voči stresu.

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Osobný pohovor

Kontakt : Ľudovít Mayer Vedúci predajne tel.: +421902123123
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TUCEK s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45976201
Internetová adresa: tuceksro@gmail.com
Telefón: +421902123123

V oblasti železiarskych potrieb a náradia podnikáme takmer 40 rokov a za ten čas sme získali množstvo spokojných zákazníkov z celého Slovenska. Naše železiarstvo na Biskupickej ulici v Bratislave ponúka a zabezpečí poradenstvo i dovoz širokého sortimentu produktov od batérií, pletiva, hutného a spojovacieho materiálu cez náradie, elektroinštalačný materiál, prostriedky na vodoinštaláciu až po domáce potreby a kotviaci materiál. V ponuke máme značkové produkty od renomovaných rôznych výrobcov.

Adresa:

Jégého 13
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Pod.Biskup. okres Bratislava Biskupická 13 82106