Dispečer/ka

Ing. Katarína Gurčíková tel.: +421534177701 fax: +421534177700

Ponúkame pracovnú pozíciu : Dispečer/ka

Pracovná náplň: – zabezpečovanie prepráv pre zahraničných a tuzemských klientov na základe ich požiadaviek a potrieb, – každodenné telefonické vyhľadávanie a získavanie zákazníkov v cudzom jazyku, – komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, – vybavovanie objednávok, – sledovanie a kontrola priebehu prepráv, – flexibilná a aktívna práca v kancelárii, – komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailu, faxu…
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– aktívne ovládanie anglického jazyka – podmienkou,
– prípadná znalosť aj francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni – výhodou, nie podmienkou,
– logické myslenie,
– chuť ďalej sa vzdelávať – cudzie jazyky aj odborne,
– obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie,
– schopnosť zvládnuť aj odmietnutie v obchode,
– čestnosť a zodpovednosť v práci.

Pracovné výhody : Výhody: – možnosť denného využívania cudzieho jazyka, – dlhodobá profesionálna príležitosť v prostredí prosperujúcej firmy, – výška platu je závislá od Vášho výkonu, – komplexné zaučenie na pozíciu Obchodník – dispečer, – možnosť získať nové odborné skúsenosti, – zodpovedajúce platové ohodnotenie, – nadštandardné odmeňovanie za nadpriemerné výsledky.,

Informácie pre záujemcu:
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.1.2014 – I N F O R M Á C I E O V Ý B. K O N A N Í – Č Í T A J T E P O Z O R N E ! NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÝCH OBCHODNÍKOV – DISPEČEROV DO NÁŠHO TÍMU! NÁSTUP NOVÝCH ČLENOV TÍMU JE VŽDY K 1. DŇU V MESIACI… Náš inzerát môžete vidieť aj na portáli www.profesia.sk počas celého roka, pretože máme stály záujem nájsť schopných a úspešných ľudí, ktorí majú záujem o stabilnú prácu. Ak máte záujem o stabilné zázemie slovenskej spoločnosti, chcete sa zdokonaliť v obchodných praktikách, neváhajte a prihláste sa na výberové konanie „OBCHODNÍK/ČKA – DISPEČER/KA“ v našej spoločnosti. Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste do výberového konania kliknutím na ikonu Poslať životopis. V prípade, že Vám nepríde potvrdzujúci e-mail o prijatí Vašej žiadosti a životopisu, informujte sa na nižšie uvedených kontaktných údajoch. Sledujte, prosím, svoju e-mailovú schránku. Niekedy sa doručená správa môže zobraziť aj v priečinku Spam. Na začiatku výberového procesu komunikujeme najmä prostredníctvom e-mailu.

Kontakt : Ing. Katarína Gurčíková tel.: +421534177701 fax: +421534177700
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ABONEX, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36210315
Internetová adresa: www.abonex.sk
Telefón: 0534173207

ABONEX s.r.o. zabezpečuje medzinárodná dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu a najmä Francúzsko. Máme tradíciu od roku 1995 a pracujeme podľa normy ISO 9001:2008 už viac ako šesť rokov. ABONEX s.r.o. je prosperujúca a expandujúca spoločnosť orientujúca sa na zahraničného zákazníka. V súčasnosti máme záujem neustále rozvíjať služby leteckej, námornej a kombinovanej dopravy.

Adresa:

Markušovská cesta 1
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Markušovská cesta 1 05201