Vedúci výroby

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lužianky
  • Uverejnené 5 rokov pred

Dana Nováková manažér ľudských zdrojov tel.: +421376921641 fax: +421376921646

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci výroby

Pracovná náplň: – zodpovednosť za riadenie výroby, údržby, výrobných technológii – zodpovednosť za zabezpečenie optimálneho chodu výrobného procesu jeho plánovaním, riadením, koordináciou činností vrámci svojho úseku, spolupráca s inými úsekmi – zodpovednosť za plnenie výrobných ukazovateľov – dosiahnuť plánovanú úroveň kvality – vypracovanie analýz, tvorba plánov a rozpočtov – kontrola dodržiavania tech. postupov a zásad systému zaistenia kvality – zodpovednosť za zvyšovanie využiteľnosti, znižovanie nákladov, zlepšovanie a modernizáciu procesov – rozvíjať schopnosti produkcie v oblasti vytlačovania plastov

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
analytické myslenie technický talent spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
technická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach:
– SŠ/VŠ technického smeru
– min. 3 roky praxe v oblasti výroby vo vedúcej pozícii ( ideálne v plastovej výrobe, znalosť procesu vytlačovania plastov)
– znalosť legislatívy v oblasti výroby, BOZP
– organizačné schopnosti
– skúsenosti s vedením prac. tímu a organizáciou práce podriadených
– dobré užívateľské vedomosti v oblasti IT

Pracovné výhody : – moderné pracovné prostredie – práca v etablovanej spoločnosti s 23. ročnou tradíciou – vzdelávanie,

Termín výberového konania:
18. 8. 2014
Informácie pre záujemcu:
Profesijné životopisy prosím zasielať do 18. 8. 2014 na : novakova@campri.sk

Kontakt : Dana Nováková manažér ľudských zdrojov tel.: +421376921641 fax: +421376921646
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: CAMPRI, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17639719
Internetová adresa: www.campri.sk
Telefón: +421376921641

Výrobno-obchodná spoločnosť s viac než 23-ročnou tradíciou na slov. trhu. Hlavné činnosti spoločnosti sú zamerané na kompletné dodávky materiálu pre vodohospodárske stavby – vodovodné a kanalizačné systémy, úpravne vôd, vodojemy, čistiarne odpadových vôd a na výrobu polyetylénových potrubí pre rozvody pitnej vody.

Adresa:

Hlohovecká 13
95112 Lužianky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lužianky okres Nitra Hlohovecká 13 95112