Právny asistent v advokátskej kancelárii

Marián Čuprík advokát tel.: +421949110446

Ponúkame pracovnú pozíciu : Právny asistent v advokátskej kancelárii

Pracovná náplň: administratívne a iné pomocné práce v advokátskej kancelárii, komunikácia a korešpondencia so súdmi, štátnymi orgánmi, štúdium spisového materiálu, rešerš, preklady odborných textov, práca s judikatúrou

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť trpezlivosť komunikatívnosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
vyjednávanie
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

MAC OS X – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Vytvorené pracovné miesto v rámci NP XXI/B Podpora vytváranie pracovných miest-3-§54. UoZ v evidencii min. 3 mesiace, do 29 rokov včetne.

Pracovné výhody : zaujímavá a kreatívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej advokátskej kancelárii, rozvoj vedomostí a ich aplikácia v právnej praxi pod odborným dohľadom, možnosť ďalšieho profesionálneho rastu a sebarealizácie, v prípade osvedčenia právneho asistenta možnosť pokračovať v kancelárii ako advokátsky koncipient,

Informácie pre záujemcu:
Konkrétny termín bude dohodnutý po dohode. Prosím poslať CV v slovenskom a anglickom jazyku na emailovú adresu.

Kontakt : Marián Čuprík advokát tel.: +421949110446
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mgr. Marián Čuprík, usadený euroadvokát
Právna forma: Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 42249180
Internetová adresa: www.mariancuprik.com
Telefón: 0949110446

Charakteristika:

Advokátska prax, zameraná na obchodné právo a poradenstvo.

Adresa:

Poštová 8
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice Poštová 8 04001