Zdravotná sestra

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Ľubica Harvanová riaditeľka ADOS tel.: +421903613632 fax: +421566442775

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: Poskytovanie lekárom stanovenej zdravotnej starostlivosti v domácom prostredí klienta v zmysle platných zákonov, smerníc a odborných nariadení.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:30 do 15:30 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 400 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotná sestra
praktické myslenie iniciatívnosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

vodičské oprávnenie – výhodou

Pracovné výhody : možnosť profesionálneho a odborného rastu, voľná pracovná doba, primerané finančné ohodnotenie.,
Kontakt : Mgr. Ľubica Harvanová riaditeľka ADOS tel.: +421903613632 fax: +421566442775
Okres : okres Michalovce

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SADOS s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36701157
Internetová adresa: www.sados.sk
Telefón: 0566442775, 0903613633

Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je prostredníctvom agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS) poskytovať všetkým občanom, ktorý o to požiadajú, v okruhu pôsobnosti ADOS, zdravotnú starostlivosť v domácom prostredí.

Adresa:

Námestie osloboditeľov 81/988
07101 Michalovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Námestie osloboditeľov 81/988 07101