Administratívny pracovník, predavač – BRATISLAVA, TOPOĽČANY

Mgr. Branislav Hermann konateľ tel.: +421910962050

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník, predavač – BRATISLAVA, TOPOĽČANY

Pracovná náplň: Podmienkou prijatia uchádzača: vek do 29 rokov vrátane, evidencia na UPSVaR min. 3 mesiace! – administratíva, fakturácia, skladové hospodárstvo, e-shop, spravovanie e-shopu, vybavovanie objednávok, predaj športových potrieb, obsluha zákazníkov, konverzácia v nemeckom jazyku, príp. v anglickom jazyku.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
praktické myslenie cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť sebaovládanie vnútorná stabilita sebaistota

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Internet – vysoká

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
individuálne pracovné pohovory

Kontakt : Mgr. Branislav Hermann konateľ tel.: +421910962050
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: FUNSTAR s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45416761
Internetová adresa: www.funstar.sk
Telefón: +421910962050

Charakteristika:

stolný tenis

Adresa:

Tovarnícka 14
95501 Topoľčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Pod.Biskup. okres Bratislava Popradská 34 82106