Obchodný zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Kamil Šejirman manažér obchodnej skupiny tel.: +421918909179

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca

Pracovná náplň: Starostlivosť o zverené klientské portfólio Allianz – Slovenskej poisťovne. Klientský servis.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 1000 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:

Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

skúsenosti v obchode a starostlivosti o klientov výhodou
dobré komunikačné schopnosti
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
vysoké pracovné nasadenie
asertivita a schopnosť presadiť sa

Pracovné výhody : bezplatný systém vzdelávania a odborných školení nadpriemerné finančné ohodnotenie motivačné príspevky v počiatočnom období široká paleta produktov nezávislosť a samostatnosť zázemie najväčšej poisťovne na Slovensku motivačne finančné ohodnotenie systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast príjemné pracovné prostredie s možnosťou flexibilnej pracovnej doby,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
V prípade záujmu sa prosím prihláste do výberového konania mailom alebo telefonicky.

Kontakt : Mgr. Kamil Šejirman manažér obchodnej skupiny tel.: +421918909179
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mgr. Kamil Šejirman
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 41518152
Internetová adresa: www.rodinnepoistenie.sk
Telefón: 0918909179

Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. regionálne pracovisko Prešov slovenská 65, SK – 080 01 Prešov

Adresa:

Hlavná 177/30
08271 Krivany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Slovenská 65 08001