Predavačka v Second-hand

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Michalovce
  • Uverejnené 4 roky pred

Dominik Kašubjak konateľ tel.: +421907260321

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka v Second-hand

Pracovná náplň: Predaj tovaru, starostlivosť o zákazníka, predajňu a zabezpečenie chodu prevádzky a čistoty na pracovisku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 17:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Ponúkané miesto je LEN pre osoby so zdravotným postihnutím. Je to do chránenej dielne na zastupovanie počas dlhodobej pracovnej neschopnosti terajšieho zamestnanca.

Pracovné výhody : Práca je vhodná pre uchádzačov o zamestnanie o zdravotným postihnutím. Práca bude vykonávaná v chránenej dielni.,
Kontakt : Dominik Kašubjak konateľ tel.: +421907260321
Okres : okres Michalovce

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Domir, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45886148
Telefón: 0907260321

Sme spoločnosť zaoberajúca sa Maloobchodom a Medzinárodnou cestnou prepravou vykonávanou vozidlami do 3,5t.

Adresa:

Malá Domaša 25
09402 Malá Domaša
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Strážske okres Michalovce Nám. A. Dubčeka 1 07707