Poradca pre predaj bielej a čiernej techniky

nay nay tel.: +0249449449

Ponúkame pracovnú pozíciu : Poradca pre predaj bielej a čiernej techniky

Pracovná náplň: – aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom – poskytovanie poradenstva – uzatváranie splátkových zmlúv – starostlivosť o pridelený sektor, vyloženosť tovaru – manipulácia s tovarom – ďalšie činnosti podporujúce predaj

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy a sviatky
– znalosť bielej, čiernej a PC techniky výhodou
– technické zmýšľanie
– vysoká orientácia na zákazníka
– rozvinuté predajné a komunikačné zručnosti
– zodpovednosť, lojálnosť
– príjemné vystupovanie

Pracovné výhody : – sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti – zaškolenie a neustále vzdelávanie v odbore – motivujúci systém odmeňovania – práca v dynamickom kolektíve – možnosť kariérneho rastu – zaujímavý program benefitov,
Kontakt : nay nay tel.: +0249449449
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: NAY a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35739487
Telefón: 0249449449

NAY a.s. je pod značkou NAY Elektrodom najznámejším a najväčším predajcom spotrebnej elektroniky na Slovensku, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb. Na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou Nay Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2. V súčasnosti máme 31 predajní v 25 mestách po celom Slovensku, pričom každý rok pribúdajú ďalšie. Naviac prevádzkuje Nay Internetdom, čo je internetová predajňa siete.

Adresa:

Tuhovská 15
83006 Bratislava-Vajnory
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Karlova Ves okres Bratislava Lamačská cesta 6210 84104