Asistent/asistentka predaja + módny poradca/kyňa

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 roky pred

Zuzana Slivková tel.: +421903688444

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent/asistentka predaja + módny poradca/kyňa

Pracovná náplň: • Skúsenosť v oblasti predaja a zákazníckeho servisu podmienkou. • Záujem o módu / prehľad na svetovej módnej scéne výhodou/. • Schopnosť byť kreatívny a iniciatívny. • Vynikajúci zákaznícky servis a dobré komunikačné schopnosti /špeciálna starostlivosť o VIP oddelenie/ • Časová flexibilita, zodpovednosť a schopnosť pracovať v tíme. • Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku. • Prevádzka je situovaná v novovybudovanom centre One Fashion Outlet vo Voderadoch.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 9:20 do 21:20 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : Príjemné a stabilné pracovné prostredie Motivujúce finančné ohodnotenie Ponúkame kreatívnu prácu s nádychom luxusnej módy,

Termín výberového konania:
31. 7. 2014
Informácie pre záujemcu:
Životopisy posielajte spolu s fotografiou na email: info@luxurymallslovakia.sk V prípade záujmu o prácu na dohodu, uveďte poznámku do predmetu správy.

Kontakt : Zuzana Slivková tel.: +421903688444
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VIVA promotion, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36035491
Internetová adresa: www.luxurymallslovakia.sk
Telefón: +421903688444

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod).

Adresa:

Ružinovská 1
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Voderady okres Trnava Voderady 440 91942