Administratívny pracovník (ZŤP nad 70%)

PhDr. Lucia Cintulová PhD. koordinátor tel.: +421910228919

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník (ZŤP nad 70%)

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: administratívna práca

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 400 do 450 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
cieľavedomosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
informačná gramotnosť
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

základy účtovníctva
administratívna práca v minulosti výhodou

Pracovné výhody : zaškolenie bezbariérový prístup flexibilný pracovný čas,
Kontakt : PhDr. Lucia Cintulová PhD. koordinátor tel.: +421910228919
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Protect work
Právna forma: Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
IČO: 42262941
Telefón: 0918473424

Charakteristika:

účtovná a personálna agentúra, administratívne práce

Adresa:

Závodská 679
90873 Veľké Leváre
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava United T. 01 81101