Pracovník strážnej služby

František Šuraba Riaditel odboru stražnej služby tel.: +421905880127

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník strážnej služby

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Ochrana osôb a majetku.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : od 500 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Chuť pracovať.
Ubytovanie zabezpečené mimo bratislavským záujemcom.

Pracovné výhody : Práca v stabilnej spoločnosti. Seriózny prístup k zamestnancom.,
Kontakt : František Šuraba Riaditel odboru stražnej služby tel.: +421905880127
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DETEKTÍVNA INFORMAČNÁ SLUŽBA, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36385832
Telefón: 0417631208

Vybrané služby poskytuje spoločnosť priamo, pričom garantuje kvalitu služieb. Služby, ktoré spoločnosť poskytuje sú rýchle, účinné a operatívne. Pri ich poskytovaní sa kladie dôraz na kvalitu a na predchádzanie vzniku kritických situácií.

Adresa:

Antona Bernoláka 51
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Petržalka okres Bratislava Jiraskova 22 85101