Zubný technik

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Levoča
  • Uverejnené 5 rokov pred

Jana Auxtová zubný technik tel.: +421905711487

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zubný technik

Pracovná náplň: práca v zubnej technike – zhotovovanie snímateľných a fixných náhrad
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zubný technik

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Jana Auxtová zubný technik tel.: +421905711487
Okres : okres Levoča

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jana Auxtová – Súkromná zubná technika
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 31989161
Telefón: 0534496107

Súkromná zubná technika so zameraním na zhotovovanie snímateľných a fixných náhrad

Adresa:

Nová 4/21
05301 Harichovce
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Levoča okres Levoča Štefana Kluberta 6 05401