Pokladník/čka

Jana Solarz personálne odd. tel.: +421901726107

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladník/čka

Pracovná náplň: • práca s registračnou pokladňou – prijímanie platieb v hotovosti, platobnými kartami, poukážkami, • zúčtovanie pokladničných operácií – denné uzávierky, • dotácie a odvody z pokladne, • obsluha zákazníkov, • práca na pokladničnej zóne, • podľa potreby dokladanie tovaru, označovanie tovaru cenovkami a iné potrebné práce na predajnej ploche, • vykonávanie inventúr.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 8:00 do 20:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
praktické myslenie spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
matematická gramotnosť

Pracovné výhody : ,

Informácie pre záujemcu:
Životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu jana.solarz@hobbi.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Kontakt : Jana Solarz personálne odd. tel.: +421901726107
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: URITEST s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35718528
Internetová adresa: www.hobbi.sk
Telefón: 02/4552 3332

Zamestnávateľ je prevádzkovateľom predajní „hobbi“, ponúkajúcich rôzny sortiment z oblasti stavebnín, záhrady, bývania a náradia.

Adresa:

Podunajská 36
82107 Bratislava-Vrakuňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Pod.Biskup. okres Bratislava Lieskovská 1 82106