Obchodný zástupca

Alexander Novák Konateľ tel.: +421949711380

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca

Pracovná náplň: Vyhľadávanie a kontakt potenciálnych klientov a následné stretnutie s klientom a predaj.
Pracovný pomer: domácka práca a telepráca

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 50
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ;Základné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Vlastné vozidlo výhodou

Pracovné výhody : Zaškolenie v oblasti predaja a technológie našich produktov Možnosť kariérneho rastu Odmeny za dobré výkony,

Informácie pre záujemcu:
Na praca@alexoo.sk je potrebné zaslať životopis

Kontakt : Alexander Novák Konateľ tel.: +421949711380
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Alexoo Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47429143
Internetová adresa: www.alexoo.sk
Telefón: +421696850851

Spoločnosť Alexoo Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2013 s cieľom priniesť na Slovenský trh špičkové produkty a služby. Príliš malý trh je nezaujímavý pre veľkých svetových hráčov, a preto Slovensko doteraz obchádzali najmodernejšie riešenia. Dali sme si za cieľ umožniť aj slovenským firmám prístup k najmodernejším a efektívnejším zariadeniam a technológiám, ktoré prinášajú úspory. Spoločnosť Alexoo Slovakia je poskytovateľom energeticky efektívnych riešení. Sme distribútorom regulátorov osvetlenia LEC, regulátorov spotreby ComEC, regulátorov motorov SinuMEC a taktiež distribútorom optimalizátorov ECO3 a ESM určených na úsporu energie a znižovanie nákladov klimatizácií, chladiacich systémov a systémov s tepelným čerpadlom. Taktiež je spoločnosť Alexoo Slovakia poskytovateľom VPS ( Virtual private server ). Táto technológia pomáha minimalizovať náklady potrebné na prevádzku serverov ale taktiež náklady spojené s nákupom kvalitného HW. Spoločnosť Alexoo Slovakia je taktiež poskytovateľom VOIP (Voice over IP). VOIP je najmodernejší spôsob telefonovania. Táto technológia umožňuje znižovať náklady spojené s telefonovaním ale okrem toho má aj množstvo výhod ako napríklad možnosť mať na jednom telefóne viacero telefónnych čísiel, či už slovenských alebo zahraničných, prijímať hovory na zahraničnom čísle zadarmo, konferenčné hovory, možnosť presmerovania ako aj možnosť „digitálnej recepčnej“ Taktiež je spoločnosť Alexoo Slovakia poskytovateľom služieb v oblasti tvorby webstránok a webových systémov.

Adresa:

J.C.Hronského 10
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava J.C.Hronského 10 83102