Zvárač 135 a 136 do Francúzska

Ing. Anna Janovčíková HR specialist tel.: +421948392992

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač 135 a 136 do Francúzska

Pracovná náplň: • výroba oceľových konštrukcií • zváranie podľa druhu materiálu (hliník, OK, nerez ….) • hlavne práca v dielni • práca s výkresovou dokumentáciou

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 4 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

francúzsky – elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

• výučný list v danom, príp. príbuznom obore,
• štátne zváračské skúšky 135 a 136
• schopnosť pracovať samostatne podľa technickej dokumentácie,
• prax v danej oblasti min. 4 roky,
• ochota vycestovať na 3 mesačné turnusy,
• dobrý zdravotný stav a trestná bezúhonnosť,
• vlastný automobil výhodou,
• francúzsky jazyk výhodou.

Pracovné výhody : • zaujímavé finančné ohodnotenie, • práca na HPP, • hradené ubytovanie, • zabezpečené prac. oblečenie a ochranné pomôcky, • príspevok na cestu do/z FR, • možnosť stravovania sa v práci, • možnosť poberania záloh.,
Kontakt : Ing. Anna Janovčíková HR specialist tel.: +421948392992
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: G & M in motion, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44827938
Internetová adresa: http://www.beinmotionagency.com
Telefón: 0908652784

Našim prvoradým cieľom je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Dokážeme obsadiť rôzne pracovné pozície od najnižších, až po vrcholový manažment a to vo všetkých odvetviach. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania s číslom AA/2010/3591/3365/OISS. (Povolenie je vydané na dobu neurčitú) ako i držiteľom Osvedčenia o živnostenskom oprávnení č. OŽP-C/2010/06873-2 na vykonávanie živnosti Sprostredkovanie zamestnania za úhradu. Spoločnosť G & M in motion, s.r.o. je aj držiteľom štatútu chránenej dielne.

Adresa:

Mlynská 27
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice Mlynská 27 04001