Obchodný manažér

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nováky
  • Uverejnené 5 rokov pred

Patrícia Hagarová personalistka tel.: +421917745179 fax: +421465684781

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný manažér

Pracovná náplň: Budovanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávanie a nadväzovanie nových obchodných vzťahov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore obchod a marketing – obchodný manažment
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

nemecký – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, ochota cestovať, flexibilita.
Anglický jazyk – úroveň mierne pokročilý – výhodou.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Patrícia Hagarová personalistka tel.: +421917745179 fax: +421465684781
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TechnoNova s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45372900
Internetová adresa: www.technonova.sk
Telefón: 0917745180

Charakteristika:

Výroba zariadení a technologických celkov v strojárstve.

Adresa:

M.R. Štefánika 1
97271 Nováky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nováky okres Prievidza M.R. Štefánika 1 97271