Obchodný zástupca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Púchov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Martin Gabco tel.: +421907296071

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca

Pracovná náplň: Asistenčné služby podľa požiadaviek zamestnávateľa. Hlavný okruh v rozsahu: • maloobchod (nákup a predaj audiovizuálnych technológii do zahraničia EU + mimo EU so zameraním na španielsky hovoriace krajiny), • vyhľadávanie nových zákazníkov týchto krajinách, • príprava ponúk, • asistenčná technologická pomoc pri zabezpečovaní osvetlenia a svetelných efektov a pri ozvučovaní interiérov a exteriérov. Vedľajšie asistenčné činnosti: • príprava účtovných podkladov, • asistencia pri organizovaní kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, • poskytovanie občerstvenia a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných bezmäsitých jedál, • inzertná, reklamná a propagačná činnosť v Španielskom a anglickom jazyku a ostatné asistenčné služby podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 4 roky
Zmeny : pružný pracovný čas áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 352 do 400 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
predstavivosť analytické myslenie cieľavedomosť iniciatívnosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)

Cudzie jazyky:

holandský – elementárna: A1 a A2
anglický – pokročilá: B1 a B2
španielsky – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhé stupňa – inžinier elektronických komunikácií – špecializácia akustika

Rozhľad vo svete audiovizuálnych technológií pre zábavný priemysel, vyžadovaná prax min 4roky v tomto odbore.

Pracovné výhody : telefón,
Kontakt : Martin Gabco tel.: +421907296071
Okres : okres Púchov
Dátum nástupu : 1. 11. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Martin Gabčo, TMaCX
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 40682609
Telefón: +421907296071

focusovany na entertaiment, tvorba svetelny a multimedialnych show

Adresa:

Okružná 1422/14
02001 Púchov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Púchov okres Púchov Okružná 1422/14 02001