Servisný technik

Jana Havrancová tel.: +420326330013

Ponúkame pracovnú pozíciu : Servisný technik

Pracovná náplň: inštalácia a servis zariadení na označovanie a identifikáciu tovaru

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore slaboprúdová elektrotechnika
praktické myslenie precíznosť (presnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

informačná gramotnosť
technická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : zaškolenie, notebook, mobilný telefón, služ. auto,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobné pohovory

Kontakt : Jana Havrancová tel.: +420326330013
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JM partners.SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35812222
Telefón: 0264285257

predaj zariadení na označovanie a identifikáciu výrobkov a tovaru predaj spotrebného materiálu na označovanie výrobkov a tovaru

Adresa:

Lipová 56
90042 Dunajská Lužná
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Pri Dynamitke 11 83103