Elektromontážnik, Montážnik – Nové Mesto n. Váhom

Anna Šimová personálny konzultant tel.: +421902918363

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektromontážnik, Montážnik – Nové Mesto n. Váhom

Pracovná náplň: – montáž a zapájanie rozvodových skríň pre klimatizačné jednotky – práca podľa technickej dokumentácie – práca v 3-zmennej prevádzke
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik

Ďalšie požiadavky:

– predchádzajúca prax na podobnej pozícii
– orientácia v technickej dokumentácii
– platná elektrovyhláška §21 výhodou alebo ukončené elektrotechnické vzdelanie

Pracovné výhody : – ubytovanie zdarma,

Termín výberového konania:
29. 7. 2014

Kontakt : Anna Šimová personálny konzultant tel.: +421902918363
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LUTO Automotive s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36681105
Internetová adresa: www.lutoautomotive.com
Telefón: 0557298474-5

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Adresa:

Strojárenská 1
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Mesto nad Váhom okres Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom 1 91501