Pedagóg úseku pedag. a psychologických činností oddelenia výkonu trestu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Leopoldov
  • Uverejnené 9 rokov pred

kpt. Ing. Mgr. Juraj Ondrus

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pedagóg úseku pedag. a psychologických činností oddelenia výkonu trestu

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: VŠ vzdelanie II. stupňa: špeciálna pedagogika – etopédia príp. psychopédia; pedagogická prax výhodou, požadované doklady: písomná žiadosť o prijatie + vyplnený dotazník + štruktúrovaný životopis + fotokopie dokladov o dosiahnutom vzdelaní + výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace) + súhlas so spracovaním osobných údajov; žiadosť podávať v súlade so zverejnenými požiadavkami na http://www.zvjs.sk/?pracovne-prilezitosti&id=10 a http://www.zvjs.sk/?podmienky-prijatia
Pracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Pedagogické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:

slovenský – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : kpt. Ing. Mgr. Juraj Ondrus
Okres : okres Hlohovec
Pridanie pracovnej pozície :2014-08-05
Dátum nástupu : ihneď

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Leopoldov
IČO: 00738271

Adresa:

Gucmanova 19/670, Leopoldov, 92041

Adresa zamestnávateľa : Leopoldov okres Hlohovec Gucmanova 19/670 92041