Stavebný robotník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Námestovo
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Lenka Antalcová organizačno-personálne odd. tel.: +421903378926 fax: +421903841536

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavebný robotník

Pracovná náplň: stavebný robotník, pomocný stavebný robotník – práca pri pokladaní kanalizácie

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 6:30 do 17:00 turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore stavebníctvo;Stredné odborné vzdelanie v odbore odborná škola – stavebníctvo;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

práca v okrese Námestovo, ale podľa potreby a zákaziek aj práce na území celého Slovenska, vyučený v odbore stavebníctvo – vítané, prax vítaná, práca pri pokladaní kanalizácie

Pracovné výhody : práca v okrese Námestovo, ale podľa potreby aj v celej SR, ubytovanie pre pracovníkov mimo okresu Námestovo, Tvrdošín a Dolný Kubín zabezpečené,

Termín výberového konania:
11. 8. 2014
Informácie pre záujemcu:
práca pri pokládke kanalizácie, práca v okrese Námestovo, ale podľa potreby a zákaziek aj práce na území celého Slovenska, vyučený v odbore stavebníctvo – vítané, prax vítaná

Kontakt : Mgr. Lenka Antalcová organizačno-personálne odd. tel.: +421903378926 fax: +421903841536
Okres : okres Námestovo

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MBM-INVEST, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36781169
Internetová adresa: office@mbmgroup.sk

Charakteristika:

stavebná činnosť

Adresa:

Hviezdoslavovo nám. 213
02901 Námestovo
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Námestovo okres Námestovo Hviezdoslavovo nám. 213 02901