Vrátnik, strážnik, hospodár nádvoria

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

Lívia Szedlárová mzdová účtovníčka tel.: +4210317732120 fax: 0317804706

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vrátnik, strážnik, hospodár nádvoria

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 19:00 delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Cudzie jazyky:

maďarský – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
poslať záujemcov na našu adresu

Kontakt : Lívia Szedlárová mzdová účtovníčka tel.: +4210317732120 fax: 0317804706
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HYGESIA, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17640881
Internetová adresa: www.hygesia.sk
Telefón: 0317732121

Spoločnosť Hygesia vznikla v roku 1991. Od svojho vzniku sa zaoberá vykonávaním medzinárodnej nákladnej automobilovej dopravy. Od roku 1991 je spoločnosť členom združenia ČESMAD Slovakia, ktoré je záručným združením pre vydávanie karnetov TIR. V súčasnosti prevádzkujeme zaplachtované, chladiarenské návesové a prívesové súpravy v počte 25. Náš vozový park tvoria vozidlá typu VOLVO a IVECO. Sú to vozidlá s vysokými technickými parametrami a všetky vozidlá spĺňajú medzinárodnú normu EURO 3, EURO 4-5. Okrem dopravnej činnosti sa spoločnosť zaoberá aj veľkoobchodom potravín a nápojov. Dovoz a distribúcia potravín prvej kvality. Druh a krajina pôvodu produktov: 100% slnečnicové oleje, španielske produkty dlhodobej trvanlivosti, citronové šťavy, alko-nealko nápoje z Maďarska, vysokokvalitné Tokajské vína z Maďarska.

Adresa:

Matúškovská cesta 881
92401 Galanta
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Matúškovská cesta 881 92401